Новинки PULSO ВС-20860 Зарядний пристрій 12V/6A/20-80AHR/стрілковий індикатор
Код товару: 00-00044344
в наявності
Кількість: 2
Артикул: 44344
  СПОСОБИ ДОСТАВКИ +
Самовивіз з магазину смт Велика Димерка вулиця Паркова 1Б
Новая Почта
Кур'єром
  СПОСОБИ ОПЛАТИ +
Готівка,або карта
Опис товару
Зарядне пристрій PULSO BC-20860 - незамінний і надійний помічник. Корпус зарядного пристрою відрізняється компактними розмірами. Стрілочний індикатор дозволяє контролювати рівень заряду. Захист від короткого замикання та перегріву. Розрахований на аккумулятори ємністю до 80 А/год.
Дисплей: стрілковий амперметр
Ємність АКБ: 20 - 80 А/год
Потужність: 75 Вт
Номінальний струм: 6 А
Вихідна напруга: 12 В